İçeriğe geç

BiGGSinerji ile hayallerini keşfet!

Biggsinerji, teknoloji ve yenilik tabanlı iş fikrine sahip girişimcilere iş fikirlerini ticarileştirme yolunda eğitim, mentorluk gibi hizmetler ile destek sağlayan bir TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu ve ön kuluçka programıdır.
Bu programın amacı, girişimcilerin TÜBİTAK’ın Bireysel Genç Girişim Sermaye Destek Programının sunduğu 900.000 TL yatırım desteğine ulaşmasının sağlanması ve böylece iş fikirlerinin katma değer yaratan nitelikli girişimlere dönüşmesidir.
Aslında bu program ile şirketleşmeye giden yolculuğunuz boyunca sizlere destek oluyoruz ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.
Proaktif ve dinamik bir yönetim modeline sahip programla, girişimini harekete geçirmek için hemen başvur!

BİZ KİMİZ

Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş (DEPARK), İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi, Atabay Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş, Vestel Beyaz Eşya A.Ş ve Volt Elektrik Motor San. Tic. A.Ş’nin  bilgi birikimi teknik altyapıları Dokuz Eylül Üniversitesinin  güçlü akademik altyapısını ve sektörün önde gelen deneyimli mentorlarını, geniş bir işbirliği ekosistem desteği ile girişimcilere sunuyoruz.

2020-2022 Arasında DEPARK tarafından yürütülen BiGGSinerji programında toplamda 41 proje TÜBİTAK tarafından desteklendi. Desteklenmeye çalışan girişimler 9.000.000 TL üzerinde hibe almaya hak kazandı.